4 דברים לזכור לפני שעוברים דירה

זו משימה לא פשוטה לעבור דירה. יש כל כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר עוברים ממקום ישן למקום חדש. בואו נסתכל על כמה מהשיקולים שאתם צריכים לעשות לפני מעבר דירה.

אל תסתפקו בהצעת מחיר טלפונית מהמוביל

הצעת מחיר טלפונית להובלה נועדה להבטיח הובלה למוביל. כל עוד זה טלפוני, תקציר וללא ביקור של נציג חברת ההובלות בשטח, זה לא סופי. לא מצדם ולא מצדך.

אם אינך בטוח כמה ארגזים אתה צריך להובלה, לא נתת מידע מספיק מפורט על הרהיטים שיש להוביל, או שאתה מתמודד עם רחוב סואן שבו קשה לאסוף את הריהוט, הובלת החפצים שלך תהיה יקרה יותר.

דרשו חוזה בכתב

מוביל בעל מוניטין ימסור לכם את כל הפרטים בכתב לפני שהוא מגיע להוביל את החפצים שלכם. זה כולל את יום ההובלה, זמן ההובלה, חפצים להובלה, כמה ארגזים נדרשים ומי אחראי על מסירתם, תשלום עבור פירוק והרכבת רהיטים וכו'.

הצעת המחיר הכתובה היא רשימה מפורטת של הפריטים שיש להעביר. הצעת המחיר כוללת תיאור של כל פריט שיש להוביל.

כך, ביום המשלוח לא תהיו עסוקים בהתמקחות על מחירים שעלולים להוביל לאי נוחות ועיכובים מיותרים. . כך החברה לא תוכל להתנער מאחריות והכל יהיה ברור ומוסכם מראש.

היפרדו מכל מה שאין לכם צורך בו 

זה יכול להיות קשה להפריד בין הזכרונות האישיים שלנו לבין החפצים שלנו, אבל כשאתם אורזים למעבר דירה, זו הזדמנות מושלמת להיפטר מכל מה שאין בו צורך. זה כולל בגדים שאינם בשימוש, כלי מטבח, ספרים, DVD ועוד..

זה הזמן למיין את כל הדברים שאתם לא צריכים. זרקו חפצים ישנים וכבר לא שימושיים, תנו כל דבר משומש מדי או שאפשר בקלות להסתדר בלעדיו, ופנו מקום לכל מה שחדש.

הצטיידו מראש בארגזים

חשוב להשתמש בחומרים איכותיים כשאתם מתכוננים למעבר דירה.השתמשו בארגזים שחברת ההובלה תספק לכם או בארגזים איכותיים אחרים.

אל תתפשרו על איכות הארגזים. אלו עלולים להתפרק בדרך, להיקרע ולגרום לנזק בלתי הפיך לחפצים האהובים והחשובים שלכם.

עדכנו את כל נותני השירות השונים במעבר

אחד האתגרים הגדולים ביותר שעמם מתמודדים אנשים בעת מעבר דירה הוא העברת שירותי התקשורת שלהם.

עליכם להודיע לכל ספקי האינטרנט, הטלפון והטלוויזיה שלכם לגבי התאריך שבו אתם עוברים. לכל חברה יש מדיניות שונה לגבי שינוי השירות לכתובת החדשה ולכן עדיף להתקשר אליה בנפרד. חברות כמו yes למשל מציעות עזרה בהעברה של שירותי הטלוויזיה מהדירה הישנה לדירה החדשה.

לסיכום

מעבר דירה היא אחת המשימות המלחיצות והקשות שאנו יכולים לעבור. התהליך יכול לקחת עד מספר ימים ולעיתים קרובות עלינו לוודא שהנכס נקי ומסודר לפני שאנו עוזבים אותו.

יש גם המון דברים אחרים שצריך לטפל בהם, כמו למצוא מקום מגורים חדש, לארוז את כל החפצים שלנו ולוודא שספקי שירותי התקשורת יודעים שאנחנו עוזבים. רצוי להתכונן למהלך מבעוד מועד ולקבוע תוכנית פעולה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*